Охриѓанец ја претепал својата сопруга


На 05.02.2023 во 00.35 часот во СВР Охрид, пријавено е дека А.А.(37) од Охрид во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга, информираат од СВР Охрид.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

05.02.2023 - 12:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега