Охриѓанец ги нападнал сопругата и ќерката во семејниот дом

Охридската полиција соопшти дека бил уапсен И.К. (56) поради семејно насилство.

И.К. во семејниот дом во Охрид ги нападнал сопругата и нивната ќерка, по што бил пријавен во полиција.

СВР Охрид соопшти дека лицето ќе добие соодветна пријава.

27.06.2022 - 09:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега