Охридски банкар нападнат на работно место

Вчера во 17 часот и 45 минути во Полициската станица Охрид, вработен во банка во Охрид пријавил дека бил нападнат на работно место.

Според пријавеното, истиот ден околу 16 часот и 45 минути, додека бил на работното место, физички бил нападнат од лицето. Н.У.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.03.2019 - 15:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега