Охрид: Автомобилот паркиран пред ресторан, а во багажникот мртовечки сандак

Несекојдневна ситуација во Охрид. Пред еден ресторан паркирано е возило, тоа што ги буни охриѓани е што во багажникот има мртовечки сандак.

27.01.2022 - 18:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега