Огромна трагедија во Скопје: Станала од спиење и си го нашла бебето починато

 

Во 10 часот и 07 минути вчера во Единицата за информации и команда Скопје, А.С. пријавила дека во нејзиниот дом на улицата „Брсјачка Буна“ во Скопје, кога станала од спиење околу 09 часот и 30 минути, забележала дека нејзиното бебе не давало знаци на живот.

По наредба на Јавен обвинител, телото на починатото бебенце старо три недели, било дадено на обдукција. 

 

 

 

12.01.2018 - 10:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа