Огромна радост во домот на Сека Алексиќ

Пејачката Сека Алексиќ мајчинството многу ја промени, а сега како што пишува српскиот Курир, ќе стане мајка по втор пат.

По малиот Јаков, таа открила дека ќе стане повторно мајка, но засега не открива детали.

Семејството било пресреќно.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.06.2019 - 16:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега