Огромна радост во домот на македонскиот пејач: Се омажи ќерка му, доаѓа и бебето

Македонскиот пејач Наум Петрески има голема причина да слави откако неговата ќерка Анастасија стави потпис во матично и стана госпоѓа Поповска.

Набрзо доаѓа и внучето, бидејќи Анастасија е бремена, па семејството има огромна причина да слави.

Анастасија се омажи со епјачот Влатко од Биоритам.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега