Ограбена спортска обложувалница во Кавадарци

Во Полициската станица Кавадарци вчера во 00:30 часот било пријавено дека во спортска обложувалница на улица „Страшо Пинџур“ во Кавадарци две лица со закана од вработената одзеле пари и побегнале.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2020 - 17:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега