Ограбена обложувалница во Бутел

На 28.05.2024 во 22.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во спортска обложувалница на подрачјето на општина Бутел, едно лице со закана кон вработена одзело пари од дневниот промет.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.    

29.05.2024 - 20:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега