Ограбена обложувалница во Бутел

Денеска (31.03.2023) во 10.20 часот, вработен во обложувалница на подрачје на општина Бутел пријавил дека две лице со закана со оружје одземале пари.

Веднаш се упатени полициски службеници на лице место и се преземат мерки за расчистување на случајот.

31.03.2023 - 12:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега