Од утре почнува реконструкција на Партизанска

 

Утре (17.06.2017, сабота) во 11 часот на автобуската станица кај Симпо, Градот Скопје Ве поканува на почетокот на градежните работи за реконструкција на булеварот „Партизански одреди“.

 

На почетокот на градежните работи, ќе присуствува Градоначалникот на Град Скопје, Коце Трајановски.

 

 

 

16.06.2017 - 16:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа