Обожавателките разочарани од актерот: „Изгледа дебело и запуштено“ (ФОТО)

Оваа година познатиот актер е прогласен за најсекси маж на палнетата и нема жена која не полуде по неговото мускулесто тело.

Сепак фотографија од Џејсон Мома покрена лавина коментари.

„Се здебелил и се запуштил“ гласи еден од коментарите, но имаше и такви кои застанаа во негова одбрана.

Еве за то се работи:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 14:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега