Облачно и врнежливо - ова е состојбата низ градовите утринава

Циклонот Силвија донесе студен бран во Македонија утринава. Температурите утринава се движат максимум до 15 степени Целзиусови. Попладне се очекуваат и обилни врнежи од дожд. Ова се температурите во моментов низ градовите во Македонија:

 

 

 

23.06.2018 - 11:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега