Обид за обљуба во Скопје

Во СВР Скопје на 19.05.2022 во 20.30 часот бил пријавен обид за обљуба на територија на Карпош.

20-годишна девојка пријавила дека на територија на Карпош едно лице се обидело да изврши обљуба врз неа, но не успеало.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

20.05.2022 - 17:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега