Нова забрана за товарни возила на македонските патишта - снегот прави големи проблеми

Забрана за тешки товарни возила се воведува и на планискиот превој Пресека.

Информираат од македонија пат.

 
 
11.01.2017 - 23:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега