Нова војна на подвик: По Карлеуша, Врањеш и се закани на Дара Бубамара- „ќе објавам список од сите со кои си била, а имам и фотографии“

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави секс снимка, а потоа набрзина ја избриша, но предизвика големо внимание на социјалните мрежи.  

Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“, а притоа и јавно ја сподели неговата порака.

Извор близок  на фудбалерот,открива дека Врањеш бил шокиран што Дара, јавно го прозвала, зашто пред неколку години меѓу нив двајцата многу нешта се случиле. Огњен и Дара пред две години биле во контакт и се допишувале разменувале фотографии, веројатно и клипчиња, но таа престанала да го контактира кога  дознала дека тој тајно се гледа со Карлеуша.

Кога ја видел снимката на Дара, Врањеш одлучи да ја контактира. Тој знаеше дека ќе ја испровоцира ако ѝ каже дека е разочаран од нејзините сексуални способности и го стори тоа. Сепак, не очекувал дека Дара јавно ќе го објави коментарот,  зашто имале заедничко минато и  знаел многу за неа. Тој полудел кога видел што беше објавено од неа и веднаш и испратил заканувачка порака“ – вели изворот, во која се наведува дека фудбалот не е само што се заканил дека ќе објави детали од нивната претходна врска, туку и дека ќе ги наведе сите мажи со кои Дара имале секс во последните неколку години.

На крајот и се заканувал велејќи дека едвај чека нејзината листа на е*ачи јавно да ја објават сите портали и весници и дека има повеќе експлицитни снимки и фотографии од неа, по кои таа ќе зажали и ќе го проколне  денот кога одлучила да го навреди“ – вели изворот, и открива дека Дара – Бубамара целосно полудела и секаде го изблокирала.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 13:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега