Нова есенска фризура - поради ова сите ќе ја копираат Карлеуша

 

Ако некој постојано менува фризури, тоа е дефинитивно Јелена Карлеуша. Не постои боја за коса која таа не ја испроба. Ако сака кратка коса таа ја шиша, ако посака долга коса додава надоградба.

Таа недоамна се пофалила со кратко видео дека има нова фризура.

Направила брановидна фризура која одговара на сите девојки, па сигурни сме дека многу дами ќе посакат да го ископираат овој стил:

 

 

 

14.09.2017 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа