Нова чудна мода за оваа зима: Би го ставиле ли ова на вашиот нос

Како да го покриете носот, најизложениот дел од телото што постојано ви е смрзнат на минусните температури?  Изгледа дека оваа компанија од Велика Британија го има совршеното решение.

Тие создаваат мини шалчиња за вашите носови, во најразлични стилови и бои.

 

 

 

 

18.10.2018 - 21:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега