Нов удар за Карлеуша - и го укинаа и Твитерот

Твитер беше местото каде Карлеуша искажуваше како се чувствува во аферата, а сега и е укинат профилот.

Ако сакате да влезете во профилот, ќе видите дека е суспендиран.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 21:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега