Ноне одговори дали планира да се врати на музиката и пеењето

Некогашната македонска пејачка Ноне Неделковски, веќе долги години не се занимава со музика и работи на брод во Америка.

Но, луѓето никако не ги забораваат нејзините хитови и се уште се заинтересирани што прави и каде е. Поради пандемијата таа се врати во родниот Велес, каде ужива со најблиските.

Таа на социјалните мрежи одлучи да одговара на прашања на фановите од Македонија, па одговори и дали планира да се врати на музиката.

„Можеби наскоро“, „Можеби“, „Можеби ама тешко“, „Наскоро“,напиша Ноне.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

31.07.2020 - 11:07
Фото: 
Вистина.мк

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега