ФОТО: Мекејлеб „мртов“ пијан лудуваше во Белград

 

Репрезентативецот на Македонија, американскиот кошаркар Лестер Бо Мекејлеб, поминал луда ноќ во Белград. 

Бо во клубот „Фристајлер“ испил околу 20 „Лонг ајленд ајс ти“ коктели, кои се составени од пет јаки алкохолни пијалаци, пишува српски „Ало“.

Истата ноќ во истиот клуб е забележан и голманот Владимир Стојковиќ.

27.06.2014 - 11:53
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега