Вооружен маж се заканува дека ќе се самоубие во штабот на владејчката партија

Во просториите на владејачката Српската напредна партија денеска околу 9.30 часот упаднало вооружено лице со закани дека ќе изврши самоубиство, соопшти МВР на Србија.

Припадници на полицијата се на терен, јави Танјуг. Засега нема информации за мотивот за инцидентот. 

22.06.2014 - 11:54
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега