"Ги отворив очите и видов како ме силува" - исповест на девојката која преживеа хорор

Ме тепаше, а во еден момент паднав на земјата и се згрчив од болка. Се изживуваше врз мене. Без без свест, а кога се разбудив тој ме силуваше. Вака својата потресна приказна ја раскажува М.С. девојката од Србија која беше претепана и силувана од поранешното момче.

Б.Д. и М.С. раскинале, а тој не сакал да прифати дека е крај. Се обидел да ја убеди девојката повторно да започнат врска, дошол во нејзината куќа и ја силувал. Девојката се обидела на секој начин да му објасни дека не сака да биде со него.

- Се обиде на убав начин да му објасни дека не сака да биде со него. Му раскажуваше дека тој е добро момче, но едноставно не сака да биде со него, вели извор и додава дека додека во еден момент додека разговарале момчето почнало да ја удира додека не паднала во безсознание и ја силувало.

Девојката итно била пренесена во болница.

 

20.06.2014 - 11:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега