Хорор ги потресе жителите на Смедерево- татко со нож си го избодел синот

Хорор ги потресе жителите на Смедерево, Србија. Татко со нож си  го избодел својот син.  Полицијата го приведе осомничениот за убиство на синот. 

Како што информираат од полицијата, синоќа по кавга во семејната куќа, осомничениот со нож го нападнал синот и му задал неколку убодни рани.

Од последиците на ранувањето синот  починал на самото место.

06.06.2014 - 12:18
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега