Седум видеа кои покажуваат колку се сериозни поплавите во Србија

 Автопатот за Белград

Улиците во Шабац

 Мал Зворник

Барич

14.05.2014 - 23:22
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега