ВИДЕО: Гавран напаѓа жена во центарот на градот

Гавран напаѓа жена во центарот на Белград.

13.05.2014 - 23:33
 
 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега