ВИДЕО: "Мама ќе има уште едно бебееее!" - оваа реакција ќе ви го направи денот поубав

Погледнете ја оваа рњакција на братче и сестриче кои дознаа дека нивната мајка очекува уште едно бебе.

06.05.2014 - 13:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега