ВИДЕО: Ова е најдобриот спот на светот - еве зошто

Сите големи музички имиња на едно место. Лејди Гага, Ријана, Ники Мињаж се само дел од имињата кои можат да се видат во овој видео запис...секако се работи за монтажа, но мора да признаеме изгледа одлично...

06.05.2014 - 10:59

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега