ВИДЕО: Дечиња кои го освоја светот

Погледнете го младиот танцувачки пар од Њу Џерси кој го воодушеви светот со својата совршена изведба на салса танцот. 

06.05.2014 - 10:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега