Тинејџерите надвор од контрола - нова срамна група на Фејсбук

Тинејџерите се надвор од контрола. Нова срамна група се појави на социјалната мрежа Фејсбук, на која прикачуваат фотографии кои ги прават откако ќе имаат секс. 

Групата наречена "Фатени во текот на секс", прикажува фотографии на кои се гледаат млади тинејџерски парови во интимни моменти, кои се дефинитивно се освен интимни.

Администраторот на страницата ги повикува сите да оставаат фотографии со ваква содржина, а веќе има повеќе од 3200 лајкови.

05.05.2014 - 10:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега