Во оваа општина Пендаровски го прегази Иванов

Општина Арачиново

 

27.04.2014 - 22:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега