Ќе слави ли ВМРО-ДПМНЕ и во Карпош?

Парламентарни избори

Општина Карпош

27.04.2014 - 22:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега