Погледнете која партија досега има најмалку гласови

Парламентарни избори

27.04.2014 - 22:12
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега