ВМРО-ДПМНЕ му избега на СДСМ во Пробиштип

Парламентарни избори

Пробиштип

ВМРО-ДПМНЕ 6.530

СДСМ 2.145

(Податоци според аналитичкиот центар на ВМРО-ДПМНЕ)

27.04.2014 - 22:05
Фото: 
Република

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега