Каква е разликата меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во Битола?

Парламентарни избори 

Општина Битола

ВМРО-ДПМНЕ 14.000

СДСМ 9.500

Коефициент 1.47

27.04.2014 - 21:15

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега