Еве каде води СДСМ во моментов

Парламентарни избори 

СДСМ засега води единствено во скопската општина Центар

27.04.2014 - 21:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега