Еве ја разликата меѓу ВМРО-ДПМНЕ и СДСМ во Крива Паланка

Парламентарни избори

Крива Паланка

ВМРО-ДПМНЕ 1.336

СДСМ 667

ГРОМ 64

 

27.04.2014 - 20:48
Фото: 
МИА

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега