Еве ги моменталните резултати меѓу ВМРО-ДПМНЕ во Делчево и Кратово

Парламентарни

Кратово

ВМРО-ДПМНЕ 1.646
СДСМ 511

Делчево

ВМРО-ДПМНЕ 961

СДСМ 676

ВМРО-НП 163

ГРОМ 57

27.04.2014 - 20:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега