Еве ги резултатите за претседателските избори во некои општини низ Македонија

 

Велес

Ѓорѓе Иванов 4094 

Стево Пендаровски 2187

Македонска Каменица

Ѓорѓе Иванов 2053 

Стево Пендаровски 1043

Крива Паланка

Ѓорге Иванов 2573

Стево Пендаровски1615

27.04.2014 - 20:26

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега