Синот на Марина туцаковиќ уапсен поради поседување наркотици

Милан Радуловиќ, синот на познатата српска текстопистка Марина Туцаковиќ е упасен синоќа во Белград, пишува српски „Блиц“.

Синот на Туцаковиќ, е приведен рано наутро во Белград поради посеудвање на наркотици.

Милан Радулов со прекар Лаќа е син на Марина Туцаковиќ и на композиторот Александар Фута Радуловиќ. За не го порано се пишувало во медиумит поради проблеми со дрогата, поради што, наводно, одел и на лекување.

05.04.2014 - 12:33

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега