ВИДЕО: Глумејќи Флојд го искрши своето скапо Порше!

Еден сопственик на Порше 911 GT3 од Јужна Африка пробувајќи го својот љубимец низ улиците, успеа да се обрука. На снимката јасно се гледа како забавува, за да добие чист простор, а потоа од татнежот на агрегаторот во задниот дел наеднаш се исфрла во далечина. Ваквата претстава ја примети момаков од позади кој го сними целиот настан. 

 

04.04.2014 - 18:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега