Џеј мртов пијан со автомобилот влетал во толпа луѓе

Српскиот пејач Џеј Рамадановски кој во последно време се најде на мета на медиумите, откако неговиот зет ја претепа неговата ќерка само два месеци по породувањето, овој пат повторно се најде во медиумите, но поради своја грешка. Како што јавува српскиот Курир, Џеј малку претерал со алкохолот, па со автомобилот влетал меѓи поголема група пешаци.

Автомобилот на Џеј на крајот завршил во столбови на улицата, а за среќа, никој од пешаците не е повреден во несреќата.

04.04.2014 - 15:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега