ВИДЕО: Младоженец се посрамоти на свадбата - еве како го насмеа Балканот

Погледнете го овој младоженец од Хрватска кој дефинитивно ќе ве насмее до солзи. Погледнете како се избламира на соптвената свадба...

27.03.2014 - 15:41

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега