ФОТО: Опиши ја твојата земја со три зборови - урнебесно

24.03.2014 - 11:45
Фото: 
navalica

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега