Даниел е победник на X-Factor!!!

Даниел Кајмаковски е победник на X-Factor Adria. Македонскиот натпреварувач сосема заслужено ја однесе победата. Во финалето тој беше подобар од Тамара. Со песна од Тоше, Даниел си ја обезбеди победата.
Тамара загуби од него во финалето, но сепак покажа неверојатен квалитет.
Чеситки за Даниел

24.03.2014 - 00:51

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега