ВИДЕО: Чиј задник ви се допаѓа повеќе?

Првото видео, во кое еден дечко се мести пред поминувачите кои сфаќаат дека станува збор за машко дури откако ќе му прокоментираат за задникот, се прошири на интернетот со брзина на светлината.

 

Ова е продолжението од видеото каде овој пат, во вежбањето му се придружува и згодна партнерка, која ги прашува поминувачите - "Чиј задник ви се допаѓа повеќе?".

 

 

17.03.2014 - 13:25

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега