ВИДЕО: Зошто ме обвинуваш мене? - тој те плесна по задникот

Ново видео излезе на Јутјуб каналато Whatever во кое авторите со својата скриена камера се шегуваат на сметка на случајните минувачи. 

За само два дена доби нешто повеќе од 600 илјади прегледи.

16.03.2014 - 15:52

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега