Кајмакоски се јави на Facebook: Знам дека ве разочарав но..

По грешката при последното издание во живо на Даниел Кајмакоски, стружанецот се извини на своите фанови на  Facebook и вети 200% и бомбастично финале во Белградска арена на 23 Март

06.03.2014 - 20:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега