ВИДЕО: Наместо санка користи корпи за пазарење

Погледнете како офвој човек се снашол во моментот кога немал санка а децата сакале да си поиграат на снегот. Тој наместо санка користи корпи за пазарење во супермаркет.. Погледнете како тие се забавуваат...

 

06.03.2014 - 17:08

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега