ВИДЕО: Најлошиот рапер на сите времиња

 

На ова момче уметничкото име му е  Juiceboxxx и тој ќе рапува на една песна, дали ќе се смеете или ќе плачете тоа го оставаме на вас.Погледнете...

06.03.2014 - 11:03

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега